Xerox je celosvětově známá společnost, která nabízí široké portfolio řešení, přední technologie a jedinečné know-how v oblasti kopírek, kancelářského a produkčního tisku. V současnosti s úspěchem presentuje řadu tiskáren Xerox Versant, která nabízí široké možnosti použití, zvláště v kancelářích, obchodech a zařízeních typu " print-for-pay ".

Společnost Xerox patří vedle výroby i k předním firmám z hlediska vývoje. V současnosti se globální firma může pochlubit více než 11 000 aktivních patentů. Vedle stabilně vysoké ziskovosti vyplývající z kvalitní a zavedené produkce, se firma může presentovat i svým zodpovědným přístupem k životnímu prostředí (od roku 2012 Xerox snížil svou emisi skleníkových plynů o 20%).

Posunutí kvality tisku na vyšší úroveň díky automatizaci 

Především díky dalšímu zvyšování automatizace dochází ke zvýšení kvality obrazu, zvětšení pracovní šířky a rozšíření pokročilých inline dokončovacích funkcí nových verzí tiskáren Xerox Versant® 180, Versant 180 Performance Package a Versant 3100. Nová rodina Versant dodává vylepšené funkce automatizace, aby maximalizovala provozní dobu, snížila množství odpadu, poskytla rychlejší časy a rozšířila možnosti aplikací. Tiskárny zpracovávají vše od oříznutých a dokončených marketingových letáků, obchodních brožur, přímých zásilek typu direct mail či dokonce plnohodnotných barevných časopisů na různých typech materiálů o různých velikostech formátu (od obálek až po 26palcové výtisky).

Technické údaje

Tiskový stroj Xerox® Versant® 180 či Xerox® Versant® 180 s balíčkem Performance má ve standardní výbavě barevný tisk, kopírování a skenování. Volitelné funkce nabízejí vysokokapacitní podávání, stohování a dokončování. Doporučené průměrné měsíční zatížení je 80 000 stran za měsíc. Zařízení jsou vhodná pro širokou řadu materiálů (natírané a nenatírané papíry, vysoce bílé papíry, štítky, vizitky, vysoce lesklá média, nálepky na okno, odolné a syntetické papíry, pohlednice, karty, embosovaná média, polyestery apod.)